Аналитика Медиа

Бизнес

Інвестування є полярною протилежністю торгівлі. Тим не менш, в інших співвідношеннях, ці два різних підходи дуже близькі один до одного. Поєднання своїх інвестиційних правил з дисципліною дуже важливе як в інвестуванні, так і в торгівлі. Коротше кажучи, об'єктивність, терпіння, управління емоціями та інші "м'які" навички дуже важливі для обох методів. Фактичні правила і кращі практики для слідування, з іншого боку, як правило, унікальні для торгівлі та інвестування.

10 Основних Правил Інвестування Для Новачків

Як і в торгівлі, є правила, що важливіші для новачків, ніж для бувалих інвесторів. Залишатись в грі більш важливо, ніж ваші початкові результати, а з досвідом, ви, звичайно ж, будете розвиватись, знайдете свою зону комфорту і зможете зосередитися на вашому краю. Наступні правила стосуються основних помилок, які роблять новачки, а також це основи інвестування, що дозволять розпочати кар'єру і збільшити ваш дохід.

Давайте рухатися прямо туди.

Хороші інвестиції-це просто, не ускладнюй свій аналіз

10 Основних Правил Інвестування Для НовачківЦе, напевно, найважливіше правило, яке повинне викладатися на фінансових курсах, перш ніж що-небудь ще. Просто дотримуйтесь його! Купуйте відмінні активи за справедливою ціною. Ця пропозиція є ключем до інвестування. Складні моделі часто просто інструменти для виправдання "гарного" рішення, або того гірше, переконування себе в тому, що ваше первісне рішення було неправильним. Не потрапляйте в цю пастку!

Подумати, що роблять, наприклад, великі компанії? Вони мають перевагу над своїми конкурентами, мають міцний і зростаючий ринок, де продають свою продукцію, і мають історію для інновацій і гнучкості. Цих простих правил майже завжди достатньо, щоб знайти потенційних об'єктів інвестицій, і якщо оцінка є також сприятливою, ви будете мати запас міцності, щоб діяти, спираючись на свій аналіз, не беручи на себе зайвих ризиків.

Оцінка має значення в довгостроковій перспективі, але це не інструмент часу

10 Основних Правил Інвестування Для НовачківОдна з поширених помилок початківців-інвесторів, в тому числі і вашого покірного автора, є те, що ви будете шукати «Святий Грааль», яка допоможе вам вирішити, чи буде ціна компанії або акцій або ринку завищеною, чи заниженою, або досить значною. Істина полягає в тому, що існує цілий ряд заходів, які сприймаються досить близько, але інвестування - це тільки нормована гра.

Це особливо актуально, якщо ви намагаєтеся засновувати свої рішення на тимчасових оцінках. Як Кейнс одного разу сказав, ринки можуть залишатися ірраціональними довше, ніж ви можете залишатися платоспроможними. Акцент на час має вирішальне значення, оскільки оцінка повинна бути включена в ваш аналіз, але вона не очікує, що ринок виросте в ціні тільки тому, що актив був недооцінений або впасти, тому що він переоцінений. Як інвестор, ви повинні визнати, що навіть довгострокові цінові тенденції можуть бути продуктами масової психології, економічних тенденцій, державного втручання, і так далі. У довгостроковій перспективі оцінка повертається, але короткостроковий нічого не говорить про направлення ринку.

Починайте інвестування в бізнес, який ви знаєте

Конкурентна перевага, стабільний і зростаючий ринок, і історія хороших рішень, здаються, як дуже легкі фільтри для компаній, але вони легкі тільки, якщо ви знаєте свій бізнес, з яким маєте справу. В іншому випадку, ви могли б засновувати свої рішення на помилкових припущеннях. Звичайно, це стосується всіх інших форм інвестицій, від сільського господарства до антикваріату.

Якщо самі успішні інвестори тримаються кількох галузей промисловості, з якими вони знайомі, чому початковому підприємцю лізти в незвідані території? Використовуйте свої знання та інтереси, і вони можуть дати вам перевагу на початку вашої кар'єри.

Ринки показують цінність останньої угоди, а не «реальної» вартості активів

Певно, найбільша помилка, яка є спільною навіть для фінансових фахівців, є те, що вони відносяться до ціни активу як до єдиноз і тільки, не думаючи про механіку ринків. Це ставить «оцінку» активів в абсолютно нереальні висоти поблизу вершини бичачих ринків і шалено дешевому рівні на дні ведмежих ринків.

Для індивідуального інвестора, це великі можливості, але пам'ятайте, що в середньому інвестори ніколи не зможуть реалізувати ці ціни. Чому? Тому що, якщо кожен власник даної акції з'явився на ринку, щоб купити або продати, то ціна реалізації буде нижчою або вищою ніж ті, які ви бачите на екрані.

Хвиля бичачого ринку підіймає всі «кораблі», але ведмежий ринок болючий навіть для кращих компаній

10 Основних Правил Інвестування Для НовачківОдним з найбільш важливих уроків для інвестора виходить з фундаментальної зміни апетиту до ризику між зростанням і падінням ринками. Бичачі ринки, як правило, довгі і багаторазові нудні справи для інвестора, так як оцінки перелазять іще більше через борт, тихо досягнувши рівня, де буде дуже важко вибрати угоду. На зворотному боці, ваші запаси будуть доставляти велику віддачу при відносно низькій летючості, багаторазово і набагато більше, ніж ви коли-небудь очікували. Потрібно бути терплячими, поки ви не помітите ознаки зміни.

З іншого боку, ви повинні знати, що, коли ринки переповнюються, навіть кращі компанії можуть понести великі втрати. Настрої інвесторів стають похмурими, і запаніковані інвестори біжать до виходу, часто штовхаючи приблизні ціни нижче будь-якого розумного рівня. Якщо ви впевнені в своїх рішеннях ви будете тримати ваші інвестиції і навіть додавати в свої запаси, а не скидати їх на ринку.

Будьте жадібними, коли інші в паніці і обережними під час ейфорії

Ще одне правило, яке пов'язане з Уорреном Баффеттом, але якщо ви розумієте попередні правила, це лише невеликий логічний крок. Проте, цей маленький крок часто найважчий. На ринку днищ, все виглядає похмурим, всі думають, що світ закінчиться, і навіть ваш аналіз показує всюди, що ви, швидше за все, коливаючись «натиснете на курок».

З іншого боку, поблизу вершини у вас буде багато виправдань, щоб ігнорувати попередження знаків, які з'являються, коли економіка буде великою, інвестори будуть товпитися в ризикові активи, і ціни, здавалося б, продовжують рости вічно. Проте, ці часи повинні бути використані, щоб поступово знизити вплив, щоб підготуватися до неминучого протверезіння.

Цей час не відрізняється

Паніка майже завжди поступляться крайнім думкам і безпідставним спекуляціям, з «новою ерою інвестицій» або «плато високої оцінки» на одному боці та «крах фінансової системи» або «кінцем економіки яку ми знаємо". Ці теорії допомагають в обґрунтуванні ірраціонального характеру ринків, а також подачу надлишкового настрою, але не обманюйте себе, 99% від часу вони не матимуть нічого спільного з реальністю. Обґрунтовуйте рішення на аналізі та здоровому глузді, а не диких передбачень і необґрунтованих прогнозів.

Успішне інвестування - це про терпіння, хвилювання не повинно бути вашою метою
10 Основних Правил Інвестування Для Новачків

Якщо у Вас є багато задоволення при інвестуванні, ви могли б робити щось неправильно; занадто багато впливу, важелів, занадто концентровані ставки все могли б дати вам гострі відчуття, але, як правило, за рахунок шляху занадто високого ризику. Велику частину часу, хорошу покупку в сегментах, які повністю забуті, і вважається «нудним». Подумайте про те, які шанси, що ви знайдете глибоко недооцінені активи в роздутому ринку?

Крім того, захоплюючі ринки, що рухаються є характеристиками бульбашками, і хоча бульбашки великі, щоб їздити весь шлях, дисциплінований інвестор, швидше за все, вийде з них трохи раніше. Але це не погано, бульбашками легко торгувати тільки заднім числом, і хоча ви не будете продавати точно у верхній частині, в минулому 10% не буде мати величезне значення, якщо ви брали участь в тренді з початку.

Терпляче чекати великих можливостей і сидячи обдумувати досягнення, мають вирішальне значення і недооцінені навички роботи на них.

Іноді нічого не робити є оптимальною стратегією

Це правило тісно пов'язане з попереднім, але важливо розуміти, особливо в сучасних умовах, що в більшості випадків інвестори не повинні бути активними. Засоби масової інформації, що продають сторону аналітики, і ваш брокер, рекомендують вам торгувати. Це часто призводить інвесторів до змішувальної торгівлі з вартістю інвестиції і втрати перспективи.

У той час як це прийнято вважати, що наступний великий поворотний момент близький, і хтось там просто озолотився, реальність така, що тенденції зазвичай йдуть набагато довше, ніж будь-хто очікує. Якщо Ви чекаєте бум або росту щомісяця, то ви маєте переглянути свої очікування, навіть якщо колись ви неминуче будете праві.

Купуйте активи, які мали б місце, якби ринок був заморожений протягом багатьох років

Гарна покупка повинна бути одна в довгостроковій перспективі. Хороший бізнес або хороший продуктивний актив за його справедливою ціною не повинний бути функцією ринкових цін. Звичайно, якщо ціна вашого холдингу падає втричі протягом ночі (завдяки пропозиції про поглинання, наприклад), це може бути хорошим рішенням перевести в готівку відразу, але в цілому, ваші інвестиції повинні «працювати» без постійного ринку.

Це, звичайно, означає, що крім рідко виплачуваної суми безпеки, ви не повинні покладатися на інвестиції в якості джерела постійного доходу, а як на довгострокове джерело багатства. Це мислення допоможе вам безмірно, як в ваших інвестиціях, так і в портфельних рішеннях.

Що далі?

Після цих основних правил, ми будемо дивитися на найнадійніші заходи оцінки, які можуть допомогти вам вирішити, якою повинна бути справедлива ціна активу. Це вирішальний крок на шляху до успішного інвестування, але не варто забувати, що Святий Грааль це НЕ алгоритм, це здоровий ГЛУЗД.

Источник: hacked.com

АНАЛИТИКА МЕДИА
14-май-2017769
Добавить комментарий

Оставить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив