» » » Вигідний горіх: В України висадили на 30% більше горіхових садів
7-10-2018, 08:51 | Просмотров: 257
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Вигідний горіх: В України висадили на 30% більше горіхових садів

Експорт грецького горіха з України в січні-липні 2018 року склав $ 67,1 млн, що на 83% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофимцева на свою сторінку в Facebook.

В минулому році Україна експортувала грецький горіх на $ 100,8 млн, що на 27,5% більше, ніж у 2016 році ($ 79,1 млн.).

По словам Трофимцевой, найбільше українських горіхів купують країни ЄС ($ 61,7 млн. В 2017 році) і Азію ($ 23,2млн).

Вона зазначила, що, за даними USDA, Україна вироблятиме 2018/19 маркетингового року 132 тис. т горіхів, що на 22% вище урожаю минулого маркетингового року.

Це пов'язано з збільшенням горіхових садів.

«У 2017 році було висаджено 1843 га горіхових садів, а вже цього року цей цифра перевищив 2400 га. Загальна площа садів грецького горіха в Україні на сьогодні - це більше 18 тис. га (або 8,1% від загальної площі садів) ", - сказала Трофімцева.

Довідка:

Деревина горіха волоського має красиву текстуру, міцна, однорідна, тверда, добре піддається обробці, прекрасно полірується. Використовують її для виробництва меблів, музичних інструментів, фанери, прикладів рушниць, дрібних виробів. Напливи (капи) на стовбурах горіха використовують для виготовлення художніх виробів і дорогих меблів.

Ціниться горіх волоський садова і паркова культура, як пило- і газостійка та довговічна порода. Рекомендується для поодиноких, групових насаджень і алей, створення масивів, обсадження доріг. Волоський горіх широко застосовується у лісомеліоративних насадженнях. Його густа крона має гарні вітрозахисні властивості, а листя збагачує ґрунт перегноєм. Посухостійкість, довговічність, здатність до паросткового відновлення дають можливість застосовувати його як супутню плодову породу в полезахисних смугах, балках і в захисних насадженнях на зрошуваних землях.


Читайте також:

Эффективно ли используют топ 20 аграрных миллионеров украинские земли?

Юрий Косюк, владелец "Нашей рябы", продает украинцам мясо дороже, чем на экспорт - СМИ
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}