» » » В Україні швидкість будівництва мостів на рівні кам'яного віку: Столичний Шулявський шляхопровід будуть робити 1,5 року
9-10-2018, 09:14 | Просмотров: 928
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»
ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

В Україні швидкість будівництва мостів на рівні кам'яного віку: Столичний Шулявський шляхопровід будуть робити 1,5 року

Шулявський шляхопровід у Києві збираються знести 3-4 листопада, у вихідні дні. За 1,5 року керівництво міста планує побудувати новий. Проект також передбачає знесення цеху заводу "Більшовик".


"У перші дні буде ад на дорогах, але, сподіваємось, не довго." - повідомив головний інженер КП" Дирекція будівництва дорожно-транспортних конструкцій Києва "Александр Здольник.


По його словам, в найближчі дні будуть зносити кіоски, які ще залишилися на станції метро "Шулявська". Будівельники зараз займаються тим, що переносять і розширюють ливневу каналізацію, водопроводи, телефонні та електрокабелі.

Експерт каже, що проект має вигляд "неповної клієнтури листа" дворівневої розв'язки, щоб не зачіпати вестибюль станції "Шулявська".

Відзначається, що демонтувати Шулявський шляхопровід будуть повністю. Під час всіх цих робіт проспект Перемоги не буде перекривати для транспорту повністю, лише частково обмежать рух по одній полосі. Работи будуть тривати і вночі.

Реконструкція Шулявського шляхопроводу буде коштувати 830 млн гривень.

Аналітика медіа підготувала приклади сучасних технологій будівництва мостів та шляхопроводів у світі:


Будівництво нового мосту в Китаї за 43 години/ a new bridge was built in China for 43 hours:Як в Голландії за два вихідних дні побудували під шоссе тонель:Демонтаж і установка нового моста за 24 години у Канаді, Оттава:

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}