» » » В Україні прогресують мобільні хаби-нетворкінгі: київські спільноти для корисних знайомств і обміну ідеями
10-10-2018, 10:12 | Просмотров: 284
Бизнес / Общество / Технологии ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

В Україні прогресують мобільні хаби-нетворкінгі: київські спільноти для корисних знайомств і обміну ідеями

Нетворкінг – це формат зустрічей, під час яких учасники знайомляться, обмінюються ідеями та досвідом у неформальній обстановці. На заходи, як правило, приходять люди з різноманітних сфер, що допомагає розширити коло спілкування, знайти партнерів з бізнесу та однодумців. Надалі такі знайомства нерідко призводять до створення нових проектів і вирішення бізнес-завдань.


БЖ відшукав шість київських нетворкінгів для громадських активістів, бізнесменів, ІТ-шників і представників інших професій.

Networking: Change Makers

Для кого: обмежень немає
Де: локації змінюються
Коли: щочетверга
Скільки: безкоштовно

Заходи проводять щотижня у різних київських закладах. Люди з державного сектора, медіа, культури, бізнесу, громадських організацій та науки приходять, щоб поділитися досвідом та ідеями. Зустрічі проходять в невимушеній атмосфері за келихом вина або сидру.

Організатори – молоді реформатори: Віктор Артеменко (раніше працював у Реанімаційному пакеті реформ), Павло Бондаренко (раніше працював у МОЗ), Владислав Грезєв (засновник Lobby X) та Ірина Шиба (фундація DEJURE) провели вже шістдесят таких зустрічей. Ідею почерпнули в Брюсселі.

Правил у нетворкінгу небагато, головні з них: спілкуватися на рівних, всупереч статусу співрозмовника й уникати прямої реклами своїх товарів.

New Communication

Для кого: бізнесмени, фінансисти
Де: локації змінюються
Коли: раз на місяць
Скільки: 500-800 грн

Нетворкінг-зустрічі будуть корисні для професійного та особистісного розвитку людям, які хочуть відкрити свій бізнес або вже є підприємцями. Бізнес-зустрічі допоможуть розширити коло знайомств у робочих цілях і приємно провести час у колі однодумців. Заходи платні. На кожній зустрічі виступають запрошені спікери: бізнесмени, фінансисти, тренери з продажу, ресторатори, фахівці у сфері публічних виступів і т. д.

Fryday: Kyiv

Для кого: для людей різних професій, для експатів, які хочуть влитися в ділове середовище, а також підприємців
Де: локації змінюються
Коли: п'ятницями (кілька разів на місяць)
Скільки: 200 грн

Fryday – міжнародна мережа нетворкінгу, яку заснували у 2010 році у Швеції. Фахівці з різних сфер збираються п'ятницями у Києві на Fryday Afterwork, щоб зустрітися з потенційними діловими партнерами або роботодавцями. Спільнота періодично влаштовує зустрічі з українськими, а також іноземними бізнесменами, громадськими діячами та держслужбовцями. Нетворкінги – платні.

Нетворкінги від Women Who Code Kyiv

Для кого: для дівчат, які цікавляться програмуванням
Де: локації змінюються
Коли: один-два рази на місяць
Скільки: безкоштовно за попередньою реєстрацією

Women Who Code Kyiv (WWCK) – це локальна платформа міжнародної некомерційної організації для жінок, які займаються програмуванням.

WWCK організовує регулярні зустрічі з виступами експертів в області технологій, які діляться досвідом і популяризують програмування серед жінок, надихаючи своїм досвідом. Перший івент відбувся 25 січня 2017 року. Після коротких виступів лекторів дівчата збираються на нетворкінг, де можуть обговорити нагальні питання, пов'язані зі своєю професією. Зустрічі будуть цікаві та корисні як кодерам рівня senior, так і студенткам.

Silicon Drinkabout Kiev

Для кого: для людей, які цікавляться IT і стартапами
Де: локації змінюються
Коли: щоп'ятниці
Скільки: безкоштовно

Зустрічі для власників стартапів і технарів. Тут знаходять однодумців, веселяться і відпочивають в кінці робочого тижня люди, які живуть технологіями та інноваціями в IT і суміжних сферах. Зустрічі проводять у популярних київських барах.

Networking Reception

Для кого: обмежень немає
Де: локації змінюються
Коли: раз на місяць
Скільки: безкоштовно

Нетворкінги організовує Британо-українська торгова палата. Як і личить, на заходи запрошують людей різних професій. В якості спікерів у різний час виступали: засновник благодійного фонду, представник Кабінету міністрів, режисер, експерт в ICO, письменниця, власники бізнесів. Як бонус: учасники зустрічей можуть взяти участь у розіграші призів від партнерів.

"Мобільні Нетворкінги -це така собі партія без понтів, де можна обєднати різних людей і зробити щось корисне для себе і громадськості. Ходити в гості знову стає модним, тільки тепер акцент на добрих справах і розвитку, а локації можна вибрати і розвиваючи - арт-галереї, парки, стадіони.., наприклад: побігали і поспілкувались" - повідомляють експерти з інновацій


Гарний приклад сучасного нетворкінгу показала і команда Кличка: і парк відкрили, і з людьми поспілкувались, а також зробили неформальний нетворкінг мерів міст. Філатов з Дніпропетровська неодмінно набрався досвіду реконструкцій соборних локацій , на події в Деснянському районі Києва..
Читайте також:

Спортивні хаби-кластери: як розвивається спортивна "ігрова індустрія" в Україні

Хабы – как двигатель развития современного общества

Новий тренд України - реконструкція вулиць: приймає естафету Тернопіль
Теги: Хаб Хаби Нетворкінг Спільнота Досвід
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}