» » » Українці навчились робити додаткову вартість з яблук: нарощується виробництво соків, джемів , сидрів та кальвадосу
1-12-2018, 10:48 | Просмотров: 223
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»
ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Українці навчились робити додаткову вартість з яблук: нарощується виробництво соків, джемів , сидрів та кальвадосу

Додаткова вартість на вирощеній продукції що перероблена - основа економіки усіх розвинених країн, тут можна повчитись у Італії яка виробляє із зелені десятки видів продукції - таких як песто, фреш-салати, сухі спеції, різноманітні соуси, салати та інше.Український фермер викидає яблука в поле в якості добрива і звинувачує в змові переробників

Загальне виробництво яблучного соку в Україні за 12 місяців цього року має всі шанси перевершити минулорічний рівень і показати перше збільшення за останні п’ять років Виробництво яблучного соку в Україні за 10 місяців 2018 року склало 73,6 млн. Літрів, що на 20% перевищує відповідні показники попереднього року. Такі дані надала Державна служба статистики України в свіжому звіті по промисловому виробництву, пише Еast-fruit.

У жовтні різниця з минулим роком різко збільшилася. У цьому місяці було вироблено 23 млн літрів яблучного соку – на 70% більше, ніж за той же період 2017 року.

Очевидно, що загальне виробництво за 12 місяців цього року має всі шанси перевершити минулорічний рівень і показати перше збільшення за останні п’ять років. Україна різко скоротила виробництво яблучного соку в 2015 році. Спад виробництва тривав в наступні роки, хоча поступово він сповільнювався. І ось в цьому році ми спостерігаємо вже істотне зростання.

Українські виробники яблук нарікають на недостатньо високий попит на промислове яблуко з боку переробників, але ті й самі мають проблеми зі збутом готової продукції. На тлі згаданого зростання виробництва яблучного соку, його внутрішнє споживання в цьому році не змінилося суттєво порівняно з минулим роком, а експорт взагалі впав на 15% за підсумками трьох кварталів. Як наслідок зросли залишки нереалізованої продукції. Згідно з даними Держстату, на кінець жовтня залишки яблучного соку на переробних підприємствах становили 49,7 млн. Літрів, що більш ніж на 30% перевищує відповідний показник минулого року.


Приклади української продукції з яблук:

ЗбітеньЗбітень Золотоніський з яблоком, бузіною та медом. 5,0 об. За смаком нагадує квас зі спеціями. Основа - зброджений яблучний сік прямого віджиму. Упаковка у ж/б дуже зручна і дозволяє зберігати продукт до 24 місяців.

КонфітюрКонфітюр "Яблуко у карамелі з корицею та розмарином" від кондитерської "La-torte" (Маріуполь). Вартість 80 грн, замовити продукт можна на Prom.ua.

Кальвадос (яблучний бренді)Кальвадос – це особливий алькогольний напій, яблучний бренді, який виготовлений на основі сидру. У Франції кожен фермер має за пошану і сімейну традицію виготовити власний сидр із врожаю яблук та груш. Такий сидр вже можна продавати за високою ціною, але якщо перегнати його у спирт, далі дотримуючись технологій у дубових бочках напій набирається витримки та аромату. Вартість елітного і витриманого кальвадосу у Франції може досягати і сотен євро за пляшку. Також допомагає і держава фермерам, вона надає спеціальне обладнання: пересувний апарат для вигонки спирту та лабораторією контролю, допомагає з документами та сертифікацією, упаковкою та тарою, транспортною логістикою та збуту фермерської продукції по супермаркетам та місцям продажу.

В Україні поки тільки виробляють "Кальвадос Прикарпатський" компанією Дистилярія «Галіція». Вартість пляшки складає 117 грн, але це вже набагато більше ніж викидати яблука або продавати за 5-10 грн за кг.

Без навчання та досвіду зробити якісну продукцію буде важко. Тож будемо вірити, що представники влади відправлять наших фермерів на курси до кращих світових майстрів по виробництву продуції на основі яблук.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}