» » » Футбол стає не тільки забавкою сильних світу, а ще і першим інструментом війни олігархів
19-12-2018, 19:41 | Просмотров: 253
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»
ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Футбол стає не тільки забавкою сильних світу, а ще і першим інструментом війни олігархів

Схоже часи коли футбол був просто футболом на інтузіазмі давно минули. Вартість гравців ще років десять тому у пару 10-ків мільонів доларів була гучною сенсацією. Зараз вже нікого не здивуєш трансфером у $100, 200..млн.


Хто з олігархів розумніший та креативніший може чітко показати статистика, у тому числі цінників гравців футболу.Так, в першій світовій десятці мінімальний трансферний чек складає 120 млн євро, за версією transfermarkt.com


Для порівняння наведемо список топ 10 українських гравців:Слід зазначити, що самі дорогі спортсмени вже не грають в Україні.


Також цікавою буде статистика суми вартості гравців української професійної ліги:А ось англійська, яка просто вражає цифрою у 8,39 мільярдів євро:Звичайно футбол війною не назовеш, це скоріше інтелектуальна гра із військовою стратегією, в якій інтелект та креатив перемоги залежить від кожного гравця та менеджменту клубу. Тому, щоб вступити на рівні двобої наприклад у Лізі чемпіонів, де призовий фонд сезону 2018/19рр складає 1,1 мільярд євро, мабуть українським клубам ще треба докласти неабияких зусиль, але вже у сезоні 2019/20рр.


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}