» » » Новий туристичний формат гастро-вражень України: Львів демонструє вишуканість кулінарних емоцій
1-02-2019, 00:07 | Просмотров: 340
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»
ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Новий туристичний формат гастро-вражень України: Львів демонструє вишуканість кулінарних емоцій

В Україні набирає обертів гастро-туризм. Так із збільшенням трафіку в аеропортах України на 15-30% за минулий рік, також більшає і нових закладів високої і місцевої кухні. І хоча у Львові за даними TripAdvіsor тільки 551 заклад харчування, що в порівнянні із Мюнхеном (3 151) чи Міланом (6 938) досить малувато, але теж непогано, дивлячись на те, що до концепції кожного закладу власники підходять як до витвору мистецтв. Тож враження і емоції з місцевим колоритом - це новий тренд в Європі та світі, ведучу роль в якому відіграють українськи митці гастро мистецтва.


Фестивальна хода з масштабними масками, шумом та спецефектами.

Рідзво – це велика битва неба. Персонажі вертепу-дійства підкреслюють масштаби цієї боротьби! Тому маємо потрійні образи добра і зла. І добро в нас не солоденьке, – а могутнє: великі шестикрилі серафими-ангели! Смерть – не страшна істота з косою, а персонаж, який показує правду в дзеркалі. Три чорти, людина-шопка та людина-отара, механічний баранчик.Новий ресторан у Львові: Дуже висока кухня

В ресторані немає ані сталого меню, ані звичних кельнерів. В закладі працюють лише кухарі та технічний персонал. Гості замовляють страви, базуючись лише на своїх смаках та бажаннях!P.S. Гастро туризм може стати справжнім локомотивом розвитку України. Нашим владним посадовцям, на місцевому і вищому рівні, мабуть вже потрібно відкрити департаменти по розвитку внутрішнього експорту вражень і дбайливо переробленої с/г та фермерської продукції у закладах харчування.

Створивши умови для тих хто прагне відкривати нові місця естетичного харчування, туризм в Україні набуде нового смаку та колориту. Тож будемо вірити, що Київ із 2 163 закладами, Харьків (1 495), Одеса (1 285), зможуть невдозі наздогнати і Берлін де функціонує 7 404 закладів харчування високого рівня.


Читайте також:

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}