» » » «Як тебе не любити, Києве мій!»: У Києві встановили бронзовий грамофон з музикою
21-10-2018, 00:16 | Просмотров: 169
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»
ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

«Як тебе не любити, Києве мій!»: У Києві встановили бронзовий грамофон з музикою

У столиці біля станції метро «Площа Льва Толстого» встановили бронзову скульптуру - київський грамофон. Якщо на нього натиснути він грає пісню «Як тебе не любити, Києве мій!».
За інформацією автора проекту «Шукай» Юлії Бевзенко, міні-грамофон розташований на вулиці Рогнідинській 2.

Один раз на місяць проект «Шукай» організовує міні-подію в житті Києва, в місті з'являються популярні чи маловідомі символи. Це вже десята скульптура.

Журналісти "Нового Часу" зустрілись з куратором "Шукай" Юлією Бевзенко, прогулялись по всіх скульптурах і розпитали її про концепцію проекту, його меценатів, історію символів та авторів творівДовідка "Аналітика Медіа"

У Києві, грамофони з'явилися в продажу в 1902 році в магазині під назвою Депо музичних інструментів Г. І. [Генріха Ігнатовича] Індржішека. У 1909 році за підтримки німецької фірми Інтернаціональ Екстра-Рекорд і її глави Ернеста Гессе, Індржішек відкрив на Хрещатику студію звукозапису, а в 1911 році Шулявці відкрився завод грамплатівок і грамофонів під назвою Екстрафон. Восени того ж року в магазині Індржішека пройшла перша розпродаж пластинок українського виробництва.


Читайте також:

Музичні умільці Чернігівщини: Чому музична деревина пішла на італійськи домовини
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}