» » » Збереження історичного Подолу: У Києві комунальники і поліція зносять кран зі скандальної забудови
24-11-2018, 14:09 | Просмотров: 133
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Збереження історичного Подолу: У Києві комунальники і поліція зносять кран зі скандальної забудови

Комунальні служби міста Києва разом із поліцією почали прибирати незаконно розміщений будівельний кран на місці скандальної забудови на Андріївському узвозі, 14-16.


Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.


Комунальники і поліція зносять кран із скандальної забудови на Андріївському узвозі.


«Сьогодні зранку розпочався демонтаж незаконно розміщеного будівельного крана, аби звільнити проїжджу частину. У «охоронців» будівництва столична поліція вилучила 7 одиниць травматичної зброї і затримала молодиків», – написав Мондриївський.

Він зазначив, що адміністрація Києва зробила все, щоб забудовник дотримувався норм забудови в історичному центрі.

«Раніше мер столиці Віталій Кличко звернувся з вимогою до забудовника зупинити всі роботи щодо зведення скандальної будівлі на Андріївському узвозі, 14-16 до повного узгодження проекту з містобудівною радою та громадськістю. Відбулося це під час зустрічі з громадськістю, профільними службами КМДА і представником забудовника. Попри це будівництво не припинилося», – наголосив заступник голови КМДА.


Він також підкреслив, що вимоги міста залишаються незмінними.

«Якщо забудовник не зробить макет будівлі за скорегованим проектом і не представить його разом з усіма дозвільними документами, що засвідчують законність будівництва, містобудівній раді столиці, місто винесе на сесію Київради питання про розірвання договору оренди земельної ділянки. Андріївський узвіз – це візитівка столиці. І нахабно зводити «монстрів» в історичному центрі місто не дозволить. Давайте поважати і любити наше місто!» – підкреслив посадовець і запевнив, що інтереси міста будуть захищені.


Як відомо, земельна ділянка за адресою: Андріївський узвіз, 14-16 входить до охоронної зони об’єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Історія забудови цієї ділянки розпочалась ще в 2005 році, проектом було передбачено будівництво готельного комплексу із закладами громадського харчування та паркінгом висотністю 4 та 7 поверхів.

Читайте також:

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}