» » » Ярина Коротовська, «Бідна» як церковна миша чиновниця, влаштувала розбірки з поліцією через своє елітне авто ФОТО
12-08-2017, 15:12 | Просмотров: 1 611

Ярина Коротовська, «Бідна» як церковна миша чиновниця, влаштувала розбірки з поліцією через своє елітне авто ФОТО

Ярина Коротовська, «Бідна» як церковна миша чиновниця, влаштувала розбірки з поліцією через своє елітне авто ФОТО

9 серпня, патрульна поліція зупинила 27-річну заступницю начальника Жовківської виконавчої служби Ярину Коротовську за незначне порушення правил дорожнього руху. Після зупинки авто чиновниця повела себе по-хамськи, пише "Дивись INFO".

Кинула машину на паркінгу Сільпо (Сихів), викрутила колеса та втекла», – розповів журналіст Руслан Оруджев/

«Аби машинку не евакуювали, на підмогу чиновниці приїхали молоді хлопці спортивної зовнішності (в народі – тітушки). Молодики п’ятьма автівками оточили машину заступниці начальника виконавчої служби Жовківщини. Львівська патрулька за останні роки довела, що вони далеко не ликом шиті. А коли їм на підмогу приїхав спецпідрозділ «рекетьори-бандіти» геройськи накивали п’ятами. Авто чиновниці на штрафмайданчику», – повідомив журналіст.

Також Руслан Оруджев розповів, що під час цієї зупинки «раптово» з’ясувалося, що авто з порушенням законодавства переписане на маму чиновниці з виконавчої служби.

«Все майно зареєстроване на досвідчену домогосподарку, мати пані Ярини вже другий десяток сидить вдома. Цікаво, а ДФС не в стані перевірити такий секрет успіху держслужбовця та домогосподарки?» – коментує Руслан Оруджев.

Журналіст додав, що відверто шокований статками юних чиновників.


Мене, як учасника творчого колективу колись одіозної програми «Хто тут живе?» важко здивувати шиком держслужбовців. Але Жовківщина відзначилась. 27-річна заступник начальника Жовківської виконавчої служби Коротовська Ярина Миколаївна шикує не гірше топ-чиновників області. Коротко:

Нерухомість:

Будинок на околиці, лишень 450 квадратиків з мегаремонтом. Малехів.

Трикімнатна квартирка в пролетарському районі Левандівка – теж не зле.

Машини:

Фольксваген туарег – хто в курсі, дуже «сирітське» авто.

Мерседес, звісно S класу – 63! Ця забавка вартує трішка більше 50 тисяч доларів», – розповів журналіст.

Додамо, що у е-декларації Коротовської жодного слова про нерухомість немає.Так виглядає родинний автопарк.А ось доходи більш ніж скромні.Утім, незважаючи на те, що прибутки родини не дотягують навіть до середніх, це не завадило чиновниці повідомити НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.Додамо, що чоловік чиновниці теж працює у виконавчій службі, тільки у сусідньому районі – Яворівському.АНАЛИТИКА МЕДИА
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}