» » » Батьки, педагогічний колектив та випускники Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський Корпус» імені І.Г.Харитоненка звертаються за допомогою до керівництва країни з проханням зберегти Ліцей!
22-09-2017, 01:07 | Просмотров: 1 772

Батьки, педагогічний колектив та випускники Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський Корпус» імені І.Г.Харитоненка звертаються за допомогою до керівництва країни з проханням зберегти Ліцей!


Міністерством освіти і науки оголошено конкурсний відбір на зайняття посади начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка, засідання конкурсної комісії відбудеться 22 вересня 2017 року.

Кандидатуру діючого начальника генерал-майора Свідлова Юрія Івановича підтримують батьки кадетів Кадетського корпусу, педагогічний колектив, громада м. Сум та області, кадети та випускники багатьох років.
Свідлов Юрій Іванович стояв у джерел заснування військового ліцею, сприяв створенню потужної навчально-матеріальної бази та її розвитку і заклад є окрасою освіти Сумщини.

Інший кандидат (полковник Нестеренко О.В.) за підтримки голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О., голови Сумської обласної ради Токаря В.М. та депутата Верховної ради Медуниці О.В., не має педагогічної освіти, але має жахливу репутацію як колишній командир 30-ї бригади через події 2014 року у с. Степанівка (у зоні проведенняАТО).

Батьки, педагогічний колектив та випускники Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський Корпус» імені І.Г.Харитоненка звертаються за допомогою до керівництва країни з проханням зберегти Ліцей!

Олександр НестеренкоКлочко МиколаМедуниця Олег


«Кому із родичів вдалося поспілкуватись з полковником Нестеренком після Степанівської трагедії? Кому він розповів, що сталося з їхніми рідними?» - говорять родичі загиблих та постраждалих військовослужбовці» - говорять родичі загиблих та постраждалих військовослужбовців.Навіщо ж людей, які не дбають про своїх підлеглих, пропонують для виховання наших дітей.
Просимо всіх небайдужих за можливості допомогти у висвітленні конкурсного відбору 22 вересня 2017 року у Міністерстві освіти України та підтримати генерал-майора Свідлова Юрія Івановича!

Батьки ставлять питання: чому Депутат ВР від «Народний фронт”, Губернатор Сумської ОДА та інші посадови особи підтримують кандидатуру, яка не підходить ні по жодному критерію конкурсних вимог до кандидатів?

Чому вони не чують батьків, не підтримують педагогічний колектив?

Чому знов и знов не враховують досягнення діючого Начальника Ліцею, який є бойовим офіцером, почесним працівником освіти, та має головне – результат в досягненнях Ліцею на сьогодні.

Ми в котре звертаємось до Президента, Прем’єр - Міністра, Міністра Освіти звернути увагу на всі ці події та почути батьків та Громаду та не дати загубити майбутнє Збройних Сил України, и що ліцей не спіткає долі військового інституту ракетних військ та артилерії.

Батьки, педагогічний колектив та випускники Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський Корпус» імені І.Г.Харитоненка.АНАЛИТИКА МЕДИА
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}