» » » Юрій Луценко під час зустрічі з Коломойським говорив про неприйнятність фінансування "радикального шоу Саакашвілі"
27-12-2017, 22:34 | Просмотров: 4 176

Юрій Луценко під час зустрічі з Коломойським говорив про неприйнятність фінансування "радикального шоу Саакашвілі"


Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що під час випадкової зустрічі з бізнесменом Ігорем Коломойським в Амстердамі в кінці листопада висловив йому свою думку про неприйнятність фінансування політичних акцій в центрі Києва, які дестабілізують обстановку, пише "Інтерфакс-Україна".

"Після в'язниці у мене тепер щороку невелика хірургічна операція.

Так, я для цього виїхав буквально на два дні в Амстердам. І в центрі на квітковому ринку я дійсно зустрів студента з України, було зроблено Селфі.

До мене підійшов Коломойський, і так, ми спілкувалися. Чи була розмова про його бізнес?

Ніколи таких розмов не було, а я спілкувався з ним у своєму житті близько півтора десятків разів", - сказав він в інтерв'ю українським телеканалам, показаному у вівторок ввечері.

"Про що ми говорили? Звичайно, анекдот про Путіна. Друге - ми поговорили про політичну ситуацію в столиці.

Чесно скажу, що я натякнув про неприйнятність фінансової підтримки того радикального шоу, яке влаштував Саакашвілі в центрі Києва.

Чи прийняв це до уваги Коломойський або ні - це його справа, я не диктую бізнесу, кого підтримувати ", - підкреслив генпрокурор.

Ю.Луценко зазначив, що свого часу лобіював призначення І. Коломойського главою Одеської обласної державної адміністрації.

"Тому що тоді це давало дуже багато відповідей: про відсутність антисемітизму, чим лякали наших західних партнерів, про необхідність консолідації всього бізнесу прифронтових областей на відсіч російським і проросійським силам.

Зрештою, це показувало необхідність співпраці бізнесу і нової влади", - пояснив він.АНАЛИТИКА МЕДИА
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}