» » » Сучасний Князь Києва: Один день з Віталієм Кличком
8-10-2018, 13:07 | Просмотров: 301
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Сучасний Князь Києва: Один день з Віталієм Кличком

Замість того, щоб спокійно насолоджуватися багатим життям після спортивної кар'єри, Віталій Кличко вибрав незвичайний шлях - політику. Сьогодні він мер столиці, у якій багато проблем: від відсутності гарячої води до непристойного кількості незаконних забудов.

До втечі Віктора Януковича з України Кличко був одним з ключових кандидатів у президенти. Але після Революції Переваги найбільш рейтинговим претендентом став Петро Порошенко.

Навесні 2014 року Порошенко з Кличком домовилися об'єднати зусилля: Кличко не брав участі в президентських перегонах, Порошенко підтримав його в битві за крісло мера; а партія "Удар" і БПП спільно йшли на парламентські і місцеві вибори.

Минуло більше чотирьох років. Перед початком виборчих кампаній Кличко знову серйозно розмірковує, що робити далі, і в якому форматі його партія братиме участь у парламентських виборах.

Мер Києва не часто дає великі інтерв'ю і взагалі не часто зустрічається з журналістами в неофіційній обстановці.

Щоб провести один день з Кличком, "Українській правді" довелося чекати чотири місяці - переговори з прес-службою політика ми почали ще в травні.Доступ до мера УП отримала на початку жовтня, під час 56-го конгресу WBC, коли до Києва з'їхалися зірки світового боксу - Леннокс Льюїс і Евандер Холіфілд.

В цілому ми провели з Віталієм Кличком майже 12 годин. Мер зізнається, що через конгресу WBC репортери УП стали свідками не цілком типового для нього розпорядку.

Протягом усього робочого дня Кличко - в хорошому настрої. Він захоплено розповідає про свої спортивні досягнення, про перемоги в кріслі мера, читає вірші, зустрічається з політиками, спортсменами та дітьми. Розмовляє на чотирьох мовах: російській, українській, англійській та німецькій.


Детальніше читайте в матеріалі наших колег з УП: Один день з Віталієм Кличком. Гаряча вода, парковки, міст, боксери-чемпіони та прийом в АП

Читайте також: "Кличковими темпами": У Києві збудують нову велодоріжку від Поштової площі до мосту Патона
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}