» » » На Київщині, у виборчому окрузі який вже тривалий час «опрацьовує» Ігор Кононенко, викрили схему фальсифікації виборів (ДОКУМЕНТИ)
4-04-2019, 01:00 | Просмотров: 4 181
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

На Київщині, у виборчому окрузі який вже тривалий час «опрацьовує» Ігор Кононенко, викрили схему фальсифікації виборів (ДОКУМЕНТИ)


У розпорядження видання ІНФОРМАТОР потрапили документи з територіального виборчого округу №94 (Обухів, Васильківський район), що на Київщині, які свідчать про масові фальсифікації на цьому окрузі.

Схема фальсифікацій дуже проста.

За кілька днів до президентських виборів жителі округу масово звернулися до ДВК із заявами з проханням забезпечити їм голосування на дому у зв’язку з тимчасовою нездатністю самостійно пересуватися за станом здоров’я.

До заяви вони додали медичні довідки, видані Васильківською районною лікарнею.

Заяви та довідки написані «під копірку».

Абсолютно ідентичні документи написані від імені та на ім’я десятків людей.

Про це свідчить вскрита в Обухові документація про голосування на дому на дільниці в селі Рославичі Васильківського району, яка опинилася у розпорядженні видання.

Цікаво, що заяви з проханням дозволити проголосувати не на виборчій дільниці виборці, а вдома написані майже одночасно – в останній тиждень перед виборами.


На медичних довідках, які засвідчують, що особа за станом здоров’я не здатна відвідати дільницю, взагалі не вказана дата видачі.

Відповідні махінації з місцем голосування здійснювалися з метою фальсифікацій, а можливість голосувати на дому надавалася людям абсолютно безпідставно.

Аналогічні махінації з місцем голосування здійснювалися не лише на дільниці в Рославичах, а й в усьому Обухівському окрузі.

До підкупу виборців і фальсифікацій документів може бути причетний давній бізнес-партнер і друг Петра Порошенка Ігор Кононенко, який вже тривалий час «опрацьовує» 94-й округ.

Нардеп планує по цьому округу балотуватися до ВРУ на чергових парламентських виборах.

Як відомо, сьогодні в ЦВК повідомили, що не можуть оголосити остаточні результати виборів президента, оскільки дані з однієї дільниці, яка знаходиться в Обухові на Київщині.

На дільниці №94, за даними ЦВК, комісія не змогла зібратися і належним чином оформити протокол.

У зв’язку з цим Центрвиборчком планує оголосити остаточні результати 4-6 квітня.


АНАЛИТИКА МЕДИА


Теги: Ігор Кононенко Игорь Кононенко Обухов фальсифікації довідки Рославичі махінації Порошенко Нардеп бізнес-партнер
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}