» » » Спортивні хаби-кластери: як розвивається спортивна "ігрова індустрія" в Україні
19-09-2018, 09:14 | Просмотров: 1 817
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»
ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Спортивні хаби-кластери: як розвивається спортивна "ігрова індустрія" в Україні

Спортивна інфраструктура України знаходиться поки що у розібраному стані. Так після Євро 2012 де були більш-меньш реконструйовані арени, влада майже забула про підготовку та виховання тих хто буде на цих аренах виступати та змагатись у майбутньому. Також мужновладці забули і про будівництво сучасних спортивних споруд.


Де зараз знаходиться головний спортивний хаб України? Мабуть на спортивний площі у Києві, але окрім НСК Олімпійський, поки пишатись нічим - зазначають експерти

Статистика інфраструктури на 2018:

В Україні функціонує близько 1700 дитячо-юнацьких спортивних шкіл різних форм власності та підпорядкування, в яких налічується більше півмільйона вихованців віком від 6 до 18 років.

До занять у спортивних школах також залучено 5 тис. дітей-інвалідів різних нозологій.

191 спортивна школа має статус спеціалізованої школи олімпійського резерву. Кращі вихованці беруть участь на Всеукраїнських змаганнях серед учнів ДЮСШ.

Спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю діють у 13 регіонах країни (при 24 наявних) з них:

9 вищих училищ фізичної культури,
3 училища олімпійського резерву,
4 ліцеї-інтернати спортивного профілю
2 школи-інтернати спортивного профілю.
У спеціалізованих закладах культивується 37 олімпійських видів спорту і займається 5,5 тисяч спортсменів. Кожен п'ятий вихованець цих закладів входить до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту.

В єдиному календарному плані бракує фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів з метою масового залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою і спортом та підвищення їхньої рухової активності. Систематично проводяться спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи по всій Україні (поки діють лише «Старти надій», «Ігри Чемпіонів» та інші).

Спорт, туристичні враження та екологія - ці три галузі також можливо поєднати, зробивши наприклад міжнародні змагання на моноколесах, які відкриють гарні туристичні місця, та дадуть фору навіть "Формулі 1" :
Проблемним питанням залишається фінансування та сучасне оснащення спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, недбалої забудови житлових кварталів без наявних спортивних обєктів та майданчиків, а також визначення нової методології фізичного виховання дітей та молоді.


Які питання актуальні щодо розвитку спортивної галузі:

1. Створення центральних та регіональних спортивних хабів-кластерів
2. Акцент на будівництві: спортивних гімназій та шкіл з інфраструктурою, спортивних обєктів різних масштабів, включаючи дорожню інфраструктуру для еко-транспорту.
3. Створення єдиної інформаційної мережі щодо розвитку та популяризації спорту
4. Організація та проведення сучасних змагань та ігор: від вуличних фестивалів до великих спортивно-культурних свят за регіональною класифікацією з запрошенням іноземних учасників.
5. Створення департаменту який стане локомотивом розвитку спортивної індустрії та фізичного виховання в УкраїніИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}