» » » Сатанинська Росія Путіна: РПЦ розірвала відносини з Константинополем і переходить в формат А.У.Е.
16-10-2018, 09:27 | Просмотров: 196
Общество

Сатанинська Росія Путіна: РПЦ розірвала відносини з Константинополем і переходить в формат А.У.Е.

Російська православна церква ухвалила рішення про повне припинення євхаристійного спілкування з Константинопольським патріархатом. Повідомляє "Обозреватель".


Про це повідомив єпископ Російської православної церкви митрополит Іларіон 15 жовтня в Мінську, де пройшло засідання Синоду Російської православної церкви. Від України на ньому були присутні глава УПЦ МП митрополит Онуфрій і запорізький митрополит Лука, які є членами Синоду Російської православної церкви.

"Ми вважаємо рішення Синоду церковного Стамбула беззаконними і канонічно жалюгідними. Ми не приймаємо цих рішень і не будемо їх дотримуватися. Розкольники залишилися розкольниками. І та церква, яка вступила з ними в спілкування, тим самим себе виключила з канонічного поля Православної Церкви. Саме це є причиною, з якої ми змушені розірвати спілкування з Константинопольським патріархатом", - заявив він.


Тепер "незалежна" Російська православна церква може сміливо благославляти рух АУЕ («арештантський уклад єдиний» - неформальне молодіжний рух Росії, що ставить на чільне «злодійські поняття» - авт.)

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}