» » » Київ туристичний: майже 7 млрд грн буде направлено на розвиток транспортної інфраструктури у 2019 році
19-12-2018, 16:23 | Просмотров: 100
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Київ туристичний: майже 7 млрд грн буде направлено на розвиток транспортної інфраструктури у 2019 році

Влада Києва у 2019 році продовжать покращувати транспортну інфраструктуру столиці, для чого передбачили фінансування на повну реконструкцію фунікулера, будівництво станцій метро на Виноградар і добудову Подільсько-Воскресенського моста, передає Інтерфакс-Україна.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко на брифінгу в середу в Києві.За словами мера, на розвиток транспортної інфраструктури Києва в 2019 року планується направити 6,9 млрд грн (прибл. $ 251 млн).

«Зокрема, це і фінансування будівництва станцій метро на Виноградар, і кошти на добудову Подільсько-Воскресенського моста. Плануємо повну реконструкцію Київського фунікулера», – розповів Кличко.


Він також зазначив, що саме на 2019 рік припадає активна фаза реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Мер розповів, що в Києві в наступному році з'являться нові туристичні об'єкти. «Ми вже почали будувати міст, який з'єднає Володимирську гірку з Аркою дружби народів. Плануємо відкрити його в кінці весни. Він стане ключовою частиною великого туристичного маршруту по історичних місцях центру столиці», – зазначив Кличко.

При цьому він додав, що в рамках облаштування туристичного маршруту будуть також оновлені Пейзажна алея, Алея художників, історичні фонтани столиці.

Міський голова також повідомив, що у 2019 році продовжиться реконструкція і столичного зоопарку. Так, уже навесні будуть відкриті після поновлення три озера поруч зі входом на територію зоопарку і будівля для зимівлі птахів, а протягом року – новий вхід, приматник і один з найбільших в Києві акваріумів.

Нагадаємо, напередодні агентство повідомило, що Кабінет міністрів України затвердив порядок списання частини зобов'язань Київської міської ради щодо погашення заборгованості перед державою з 2015 року.

Читайте також:

Київ може зібрати у 2019 році 100млрд гривень податків і розширити економічні, соціальні, спортивні, транспортні, туристичні та культурні проекти

Акцент на парки та спорт: київська влада зробила попередній підсумок роботи за 2018 рік

Ера технологій наступає: міста майбутнього Smart City які вже існують
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}