» » » У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games
22-12-2018, 15:57 | Просмотров: 150
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games

Під час Invictus Games у Сіднеї українська збірна отримала 20 медалей: 7 золотих, 10 срібних, 3 бронзових.
Сьогодні, 22 грудня, у Міністерстві внутрішніх справ відзначили найкращих спортсменів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» та призерів української збірної Invictus Games 2018 у Сіднеї.

Міністр внутрішніх справ заявив, що кожна перемога українських спортсменів – це гордість для всього народу.

«За рік спортсмени спільноти «Динамо» на чемпіонатах світу завоювали 129 нагород. На внутрішніх змаганнях – майже чотири тисячі. І, звісно, блискучий виступ нашої збірної Invictus Games, де участь кожного спортсмена є великою перемогою», - зазначив Арсен Аваков.


Глава МВС нагадав, що під час «Ігор нескорених» у Сіднеї українська збірна отримала 20 медалей: 7 золотих, 10 срібних, 3 бронзових.
«Люди побувала на фронті, отримала каліцтво, повернулася на мирну територію і їм дуже важко знайти своє місце в суспільстві. А змагання Invictus Games дають можливість бути в центрі уваги всього світу, бути серед людей з такими ж життєвими обставинами, як у них. Це тріумф духу сильнішого за тіло!», - додав Арсен Аваков.


Міністр вручив призерам української збірної Invictus Games 2018 відзнаку МВС «Вогнепальна зброя» та цінні подарунки – годинники. Всі інші також отримали відзнаки МВС та ФСТ «Динамо».

Зокрема, серед нагороджених капітан команди «Нескорених» у 2018 році Сергій Ільницький, призери Invictus Games Віктор Шинкарук, Денис Фіщук, Богдан Оксентюк, Олександр Гавриленко, Сергій Шимчак, Володимир Король, Олександр Чалапчій, Василь Омельченко, Олександр Зозуляк, Євген Олексенко.

А також, вісімнадцятирічна чемпіонка Європи та світу з дзюдо Дар’я Білодід, чемпіона світу та віце-чемпіона Європи з дзюдо Георгій Зантарая, чемпіон світу з вільної боротьби Алла Черкасова, чемпіон юнацьких Олімпійських ігор з академічного веслування Іван Тищенко та інші.

Довідка:

ФСТ “Динамо” України це близько 300 тис. членів громадської спілки, серед них вдосконалюють свою майстерність понад 30 тис. спортсменів на більше ніж 200 спортивних споруд та майданчиках спілки. Поруч з ними, переймаючи досвід майстрів, навчаються й тренуються в 30 дитячо-юнацьких школах близько 10 тис. юних динамівців.

Раніше до спілки входило набагато більше тих хто прагнув вести здоровий спосіб життя, після розвалу СРСР велика кількість матеріально-технічної бази спілки була втрачена, наразі ведеться кропітлива робота по поверненню власності, реставрації, та будування нових споруд для занять спортом членів спілки та молоді.

У наступному році ФСТ “Динамо” України буде святкувати 95-річчя. Відомчи колективи спілки постійно вдосконалюють свою майстерність, виступають послами здорового способу життя та спорту від держави, надають приклад молоді та усім українцям.

Головою ФСТ «Динамо» України є Арсен Борисович Аваков , Міністр внутрішніх справ України, Український громадський і політичний діяч.


Читайте також:

Відродження звитяг ФСТ "Динамо" України: в Одесі вперше за 25 років відремонтували басейн спортивного товариства силових структур

Команда Кличко взялась за відродження спортивних звитяг: за програмою "Молодь і спорт столиці" побудують льодовий Палац
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}