» » » Поліція переходить на посилений варіант служби
15-04-2019, 19:05 | Просмотров: 86
Общество

Поліція переходить на посилений варіант служби


За словами радника міністра внутрішніх справ, на правоохоронців чекають два складні дні: перший – це дебати, якщо вони відбудуться на НСК «Олімпійський», і день голосування


У МВС достатньо сил, щоб забезпечити громадський порядок до виборів і в день голосування. Про це сьогодні, 15 квітня, під час брифінгу заявив радник міністра внутрішніх справ Володимир Філенко. Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ.«З завтрашнього дня оперативний штаб під керівництвом першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового переходить на посилений варіант служби. Відповідно, на посилений режим роботи переходять усі структурні підрозділи, координаційні штаби, у кожному регіоні так само переходять на посилений варіант несення служби. У нас достатньо сил для того, щоб забезпечити громадський порядок і в день голосування, і до дня голосування», - сказав Володимир Філенко.


За словами радника міністра на правоохоронців чекають два складні дні: перший – це дебати, якщо вони відбудуться на НСК «Олімпійський», і це день голосування.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}