Аналитика Медиа

Общество


Терорист Захарченко. Фото:http://politrada.com

Український військовий і блогер Валерій Ананьєв познущався над ватажком "ДНР" Олександром Захарченком. Ананьєв записав жартівливе відео з фейковим дзвінком Захарченка і розмістив відео в Twitter і на своєму каналі в Youtube, зазначають Патріоти України.

На відео блогер повідомив підписникам, що Захарченко нібито подзвонив йому, і Ананьєв вирішив записати цю розмову. Коли пролунав дзвінок, з трубки замість людської мови почулося кукурікання півня. "Саньок, ти можеш говорити по-людськи? - запитав Ананьєв у трубку. - Я не розумію по-новоросскі!"


Таким чином військовий обіграв інтернет-мем "Захарченко-півень", що виник на початку 2015 року, коли Захарченко нахамив українському офіцерові.

Далі були кілька цитат Захарченка з його колишніх виступів - зокрема, обіцянка штурмом взяти Київ і протягом 60 днів припинити існування держави Україна. Після комічних спроб напоумити уявного співрозмовника і чергової порції "кукуріку" у відповідь, Валерій повісив трубку, зізнавшись підписникам, що "сподівався на нормальну розмову", але "ви самі все чули - коментарі зайві".

Твіт з цим відео в мікроблозі Валерія Ананьєва ввійшов в топ твітів українського сегмента Twitter.

АНАЛИТИКА МЕДИА
31-март-2017588
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.