» » » В Україні потрібно налагодити взаємодію влади і інвесторів для розбудови спортивної інфраструктури
4-02-2019, 13:31 | Просмотров: 155
Спорт ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

В Україні потрібно налагодити взаємодію влади і інвесторів для розбудови спортивної інфраструктури

В Україні не існує інститутів-хабів по роботі влада-інвестори у сфері спорту. Саме у Верховній Раді потрібно підготувати законодавчу базу для запровадження механізмів виділення земельних ділянок під інвестування у спортивне будування. Проводячи раз у квартал цільові аукціони на яких будуть виділяти ділянки у довгострокову аренду на 30-50 років (або продаж за пільговим коефіцієнтом), в містах та районах дуже швидко почалось би будування спортивної інфраструктури.
Забудова житлових районів клаптиками і непродумана спортивна інфраструктура - це великий мінус у контролі владних апаратів які відповідають за проектування розбудови міст, селищ і всієї України.

Вже зараз потрібно будувати важливі для розвитку пріоритетних видів спорту соціальні об’єкти фізкультурно-спортивного спрямування з інфраструктурою (басейни, спортзали, спортмайданчики і т.п., які реально сприяли би покращенню стану справ у сфері, а на супутній інфраструктурі, наприклад, точка громадське харчування, готель, спортмаркет, аква-локації і т.п., бізнесмени-інвестори повертали вкладені інвестиції і, згодом, заробляли би).

Невідомо куди йдуть зараз величезні кошти (близько 25 млрд грн) закладені у "Державній цільовій соціальній програмі розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року". Саме там можна прочитати, що на спорт, фізкультурно спортивні товариства, проведення змагань та спортивних фестивалів передбачено фінансування з чотирьох джерел, а саме з держбюджету, місцевого, обласного, а також кошти від інвесторів та спонсорів.


Також потрібно подумати і про сучасні Палаци спорту, адже глядачі хочуть бачити виступи своїх спортсменів по баскетболу, гандболу, хокею, волейболу, тенісу, BMX та інших видах спорту, та виступи естрадних зірок, у сучасних центрах де спорт та культурні враження поєднуються з видовищем та комфортним проведенням часу.Приклад TD Garden Арени у Бостоні, яку модернізували під спортивні і розважальні міроприємства.


Довідка:

Бостон – столица и самый крупный город штата Массачусетс. Он основан в 1630 году и является старейшим городом США. Бостон сыграл ключевую роль в американской войне за независимость. Главные исторические достопримечательности связаны пешим маршрутом "Тропа cвободы" длиною 2,5 мили. Одна из точек на этом пути – здание Фанел-Холл, где раньше собирались борцы за свободу страны. Теперь здесь находится популярный рынок.


Читайте також:

Государство хочет построить шесть Дворцов спорта по стоимости сараев
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}