» » » Українськи лижі прославлятимуть Україну: На ЄЮОФ 2019 - із новими лижами від компанії Фішер-Мукачево
10-02-2019, 23:32 | Просмотров: 116
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»
ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Українськи лижі прославлятимуть Україну: На ЄЮОФ 2019 - із новими лижами від компанії Фішер-Мукачево

З 9 по 16 лютого в Сараєво та Східному Сараєво (Боснія та Герцеговина) проходитиме ХІV зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль, у якому візьмуть участь 22 спортсмени України. Серед них - представники гірськолижного спорту, які вже завтра виступатимуть у гігантському слаломі та отримають свої перші результати. Тож, уболіваємо за Тетяну Кнопову, Іллю Сорокманюка та Максиміліана Подобєдова на престижних юнацьких стартах!
На початку нового 2019 року Тетяна Кнопова, Ілля Сорокманюк та Ілля Кірбатов отримали від компанії "Фішер-Мукачево" найцінніший для кожного спортмена подарунок - нові лижі у загальній кількості 8 пар. Не зважаючи на те, що Ілля Кірбатов не є учасником ЄЮОФ 2019, спортсмен завойовує призові місця на всеукраїнських змаганнях та бере участь у багатьох міжнародних стартах. Тож, чи "прикаталися" спортсмени до нових лиж:

Ілля Сорокманюк, ДЮСШ "Буковель", Державний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту, Івано-Франківська область:

- Мені 2 пари лиж вручив Борис Аркадійович Брюханов у Польщі, де я разом із іншими гірськолижниками брав участь у FIS Camp. Після спортивного табору ми вирушили на FIS змагання. Лижі дуже вискої якості, особливо мені подобаються для гігант-слалому. У мене ця дисципліна взагалі краще виходить, ніж слалом. Лижі ж для слалому поки використовую на тренуваннях. Після нового року на нових лижах відкатав вже декілька змагань, на ЄЮОФ - вони також зі мною.На фото Ілля Сорокманюк

Ілля Кірбатов, ДЮСШ №15 "Освіта", місто Київ:

- Мені також дали 2 пари лиж, за що я дуже вдячний компанії "Фішер-Мукачево" і Федерації лижного спорту. Я більше полюбляю слалом, він в мене краще виходить, лижі для слалому просто ідеальні: легкі, зручні, маневрово входять в поворот. Хочу відмітити, що кріплення також хороше, зручне, а це важливо, щоб не травмуватися під час спуску. Лижі для гіганту навпаки важкі, канти добре заточені, хоча у мене не завжди виходить ця дисципліна, але в один із змагальних днів на етапі Кубка України, що проходив у Ворохті, я був першим. Можна сказати, що я виграв у великій мірі завдяки цим лижам. На нових лижах я відкатав Чемпіонат та Кубок України - і завоював перемогу та срібло. Далі будуть FIS старти у Франції, і звичайно дуже хочеться поїхати на Чемпіонат світу серед юніорів.На фото Ілля Кірбатов


Тетяна Кнопова, ДЮСШ №15 "Освіта", місто Київ:

- мені пощастило найбільше, бо отримала 4 пари лиж - дві для гіганту й дві для слалому. Сподіваюся, що на два сезони вистачить, а, можливо, ще й на половину третього. Лижі дуже подобаються - зручні в роботі, комфортні, я взагалі люблю Fischer і завжди їх обираю. На нових лижах уже встигла побути на тренувальному зборі, оскільки отримала їх десь перед новим роком, і відкатала вже декілька змагань. Дякую керівництву ФЛСУ, а також компанії "Фішер-Мукачево" за надану можливість та якісний інвентар.На фото Тетяна Кнопова

Федерація лижного спорту також приєднується до слів спортсменів і дякує "Фішер-Мукачево" за постійну підтримку українського лижногго спорту. Успіхів та процвітання!

Для довідки:

ТОВ «Фішер Україна» - офіційний представник відомого бренда австрійського лижного спорядження FISCHER в Україні. Виробничі потужності знаходиться в Ріді (Австрія) і Мукачево (Україна) – СП Фішер Мукачево.

Фабрика Fischer є однією з найбільших в Європі по виробництву спортивного спорядження. Дійсно, як виробники лижної продукції, «Фішер-Мукачево» є найбільшим в Європі. Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів. Левова частка гірських і бігових лиж, представлена ​​на ринку маркою Fischer, виготовляється в Мукачеві. Основним замовником продукції є фірма Fisсher. Але новітні технології і висока якість виготовлення лижної продукції привернуло увагу інших фірм-виробників. Зокрема, у нас розміщують замовлення такі всесвітньо відомі бренди, як Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno.

P.S. Нагадаємо, що на чемпіонаті світу в Парк-сіті під егідою FIS першу медаль чемпіонату світу в історії вітчизняного сноубордингу завоювала Аннамарі Данча (срібло, паралельний сламом).
А згодом і наш Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко - срібний призер Чемпіонату світу 2019, дисципліна - лижна акробатика:
Читайте також:

Вперше в історії українка Аннамарі Данча завоювала медаль чемпіонату світу в сноуборді
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}