» » » Хокінг каже, що людям залишилося жити на Землі ще 1000 років
19-11-2016, 16:06 | Просмотров: 425

Хокінг каже, що людям залишилося жити на Землі ще 1000 років

Всесвітньо відомий фізик озвучив термін дії нашої планети.


Будемо сподіватися, що у вантажні перевезення не вимагають занадто багато за додатковий пробіг в наступному тисячолітті, тому що фізик-теоретик Стівен Хокінг говорить, що люди повинні звільнити землю або залишитися на межі вимирання в найближчі 1000 років.

"Хоча ймовірність катастрофи на планеті Земля в найближчі роки може бути досить низькою, наш час спливає, з упевненістю мможна сказати, що в найближчі 1000, 10 000 років це трапиться", - говорив Він на лекції про походження Всесвіту в Оксфордському університеті на цьому тижні.

"Я не думаю, що ми переживемо ще 1000 років без втечі за межі нашої тендітної планети", - продовжив він. "Ми повинні продовжувати йти в космос заради майбутнього людства".

(Примітка Елон Маск: покваптеся з планом Марс, чувак!)

Хокінг звинувачує в потенційній загибелі блакитної планети штучні катаклізми, такі як ядерна війна, генетично модифіковані віруси і глобальне потепління. (Він не згадав реаліті-шоу, але це може бути тому, що його мова була запущена давно.)

Він вів розмову про катаклізми, проте заявив, що не все ще так похмуро. Великий мислитель закликав своїх слухачів, і людство в цілому, щоб насолоджуватися часом, яке нас залишилося зі натхненням.

"Пам'ятайте, дивіться на зірки, а не вниз, на свої ноги", - сказав він. “Постарайтеся зрозуміти те, що ви бачите, задуматися про те, що підтримує існування Всесвіту. Цікавтесь. Яке б важке життя не здавалося, завжди щось можна зробити і досягти успіху. Важливо, що ви просто не здавайтесь".

Переклад: analitika.media

Джерело: entrepreneur.com
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}