» » » Українська силіконова долина: "UNIT.City Innovation Park" v "КПІ"
23-01-2019, 15:44 | Просмотров: 940
Технологии / Украина & World ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Українська силіконова долина: "UNIT.City Innovation Park" v "КПІ"

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Це приклад як треба розвивати сферу технологій в Украні, а також наводимо антиприклад - як влада ставиться до тих хто навчається в КПІ. Питання - куди спрямовуються 10-ки мільярдів коштів платників податків на освіту?


В "UNIT.City Innovation Park" концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

Гарний приклад "UNIT.City Innovation Park"


Силіконова долина у центрі Києва - не міф а реальність


Можливо влада нарешті зверне увагу на саму перспективну галузь в світі - IT технології (самі найбагатші компанії наразі технологічні). А почати можна з реконструкції, реорганізації та наведення ладу у головному хабі навчання українських IT-фахівців - КПІ


Антиприклад - Київський Політехнічний ІнститутУ КПІ занищені і мають вигляд Лук'янівського СІЗО не тільки гуртожитки. Проїзджаючи на лінії швидкісного трамваю "Політехнічний"-"Польова"-"Індустріальний", туристи що прямують до козацького парку-селища «Мамаєва Слобода» не можуть зрозуміти, що то за розвалини де виходять багато студентів, і що вони там роблять..

Тож маємо замість гарних квітучих парків і газонів, спортивних майданчиків і споруд, сучасних навчальних кампусів і гуртожитків - купу ларьків, сміття, занищених парканів, облізлих стін і так званий вигляд депресивного "советского" модернізму.

Після Києва, на черзі огляди силіконових долин у Харькові, Львові, Одесі..


Читайте Аналітику Медіа про корупцію в КПІ:

Семейный подряд: Проректор КПИ отдал фирмам родственников 25 млн на ремонт общежитий и корпусов вуза

Как верхушка КПИ превратила Национальный университет в собственный прибыльный бизнес
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}