Аналитика Медиа

Технологии

CEO компанії The SpaceX планує почати це "на протязі місяцю або близько того"


Ілон Маск збирається рити тунелі, щоб уникнути трафіку на дорогах
CEO-мільяредри такі ж люди як ми: вони засмучуються, коли стоять у пробці.

Це набридло і власнику Tesla та SpaceX Ілону Маску, який у грудні затвітив, що "він планує збудувати машину для риття тунель і почати копати", щою уникнути заторів.
Ілон Маск збирається рити тунелі, щоб уникнути трафіку на дорогах


У той час як багато хто сприйняв цей твіт, як просто крик душі Ілона, він через деякий час відповів, що розробка цієї машини в процесі, і він планує почати копати "на протязі місяцю або близько того".
Ілон Маск збирається рити тунелі, щоб уникнути трафіку на дорогах


Підземний тунель буде нібито починатися недалеко від штаб-квартири SpaceX у Хоуторні, згідно з наступним повідомленням винахідника. Буде проходити через Crenshaw Avenue та Interstate 105, і закінчуватись недалеко від міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса.

Згідно з картами Google, це мало зайняти не більше 15 хвилин їзди від 1 Rocket Road до аеропорту Лос-Анджелеса. Але через пробки ніхто не знає скільки часу займе поїздка. Для когось схожого на Ілона, хто регулярно відвудує аеропорт, невизначеність - це не варіант.

Якщо хтось в Твітері запитує Маска, чи серйозно він збирається це зробити, він відповідає простим "Yup.". Він навіть включає "Tunnels" як інтерес до його соціальної біографії - між Tesla, SpaceX та OpenAI.

Ця новина з'явилася через два дні після того, як Маск взяв участь у зустрічі з президентом Дональдом Трампом на виробництві, до якої також приєдналися керівники компаній Lockheed Martin, Whirlpool, Under Armour та Johnson & Johnson.

Переклад: analitika.media

Джерело: entrepreneur.com
24-январь-2017478
Добавить комментарий

Оставить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив