» » » Вперше в історії українка Аннамарі Данча завоювала медаль чемпіонату світу в сноуборді
6-02-2019, 02:09 | Просмотров: 432
Публикации ЭКСКЛЮЗИВ «Аналитика»

Вперше в історії українка Аннамарі Данча завоювала медаль чемпіонату світу в сноуборді

Украинская сноубордистка Аннамари Данча - серебряный призер чемпионата мира по сноуборду в дисциплине гигантский слалом. Об этом сообщает Sport Arena.
На чемпионате мира в Парк-Сити (США) 28-летняя украинка прошла квалификацию, выиграла в 1/8 финала, четвертьфинале и полуфинале. Она проиграла лишь в финале Джули Зогг (Швейцария) и получила серебряную награду.

Для Аннамари Данчи - это лучший результат в карьере. Она никогда не финишировала выше 15-го места в параллельном слаломе на чемпионатах мира. А ее лучшим результатом в любых дисциплинах было 6-е место на этом же чемпионате мира.


Напомним, Аннамари Данча в понедельник, 4 февраля, установила лучший результат Украины на мировых первенствах, финишировав 6-й в параллельном гигантском слаломе. Сегодня она улучшила свой рекорд и добыла первую медаль для Украины.

P.S. Cноуборд - олімпійський вид спорту із дисциплінами. В Україні знаходяться 10-ки гірських трас: Буковель, Драгобрат, Славське, Косів, Пилипець, Красія, Яблуниця, Ворохта, Буковиця, Тисовець, Ізки, Воєводино, Плай, Харківська Швейцарія, Протасів Яр, Мигово ...Але поки сноуборд не культивують на рівні спорту вищих досягень, грубо порушуючи "Закон України про фізичну культуру та спорт", де в 4 статті чітко написано: "визнання фізичної культури і спорту як пріоритетного напряму гуманітарної політики держави". Це підтверджує і статистика заняття цим видом спорту серед спортивних шкіл, клубів областе та фізкультурно спортивних товариствах України, а вірніше повне незаняття цим олімпійським видом з багатьма дисциплінами. Також відсутні і потрібні локації для олімпійських дисциплін на кшталт хафпайп (HP) - спеціальної напівтруби, бордеркросу, біг-еір та інші.

Також невідомо куди спрямовуються кошти закладені у "Державній цільовій соціальній програмі розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року". А на сайті Федерації Лижного Спорту України (до якої відноситься і сноуборд в Україні), повністью відсутня інформація про спортивні локації для занять сноубордингом, інформація про cпортсменів (відкритий реєстр спортсменів і їх досягнення), тренерів і ДЮСШ, колективів фізкультури і спорту, клубів. Не ведеться робота і по створенню оперативного і навчального контенту - ютуб каналу і соцмереж, задля популяризації і інформуванню громадян.

Приклад змагань під егідою ФЛСУ у 2018 році (жахливі ворота старту з минулого сторіччя), де під фотозвітом ідуть дискусії про ворота старту:

Кубок УКРАЇНИ зі Сноубордингу в паралельному слаломі!
Київ*13-14 лютого"2018року*Протасів Яр.
Маючи 10-ки гірськолижних курортів ми зовсім не ведемо роботу по представленню України, як такої що має сучасні локації для проведення міжнародних змагань під егідою FIS. Також відсутня пропаганда календаря змагань усіх рівнів, що неуможливлює прогрес та підготовку до вищих досягнень молоді та громадян України в олімпійському виді спорту - сноуборд.


А поки "маємо те що маємо": гостримо лижі і сноуборди на експорт:

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
{Рекламный блок}